Baysan Fırça
Klavuz Bant
Salih Toptamış
Köşe Yazarı
Salih Toptamış
 

Halı Yıkama Akademisinden Halı Yıkama Camiasına Sosyal Medyayı Tadında Kullan Çağrısıdır.

Era 111 Halı Şampuanları tarafından kurulan,Halı Yıkama Akademisinden Halı Yıkama Camiasına Sosyal Medyayı Tadında Kullan Çağrısıdır...           Değerli Halı Yıkama Firması İşletmecileri...        Sosyal Medyada yayınlanan moral ve motivasyon bozucu, bu iş yapılmaz gibi söylemlere inanmayın. Bu işi yapamayanlar zaten bir çok iste başarısız olup bu sektörde de şansını deneyen gelip geçici kişilerdir.          Her şeyin en ucuzu arayanlardan olmayın, siz böyle yaparsanız müşterilerinizde her zaman en ucuz Halı Yıkamacıyı arar. Ucuza iyi ürün iyi hizmet henüz icat edilmemiştir.  İş insanı ruhuyla kaliteli ürünler alırsanız, zaten en ucuzunu almış olursunuz. Bu ruh siz farkında olmadan bile işlerinizin iyileşmesini sağlar.      İşinize saygı duyun, sahip çıkın, bu dönemde ve piyasada yapılacak işlerin ve seçeneklerin çok fazla olmadığını unutmayın.         Sosyal Medyada çok fazla vakit geçirmeyin.Bu bir hastalıktır.Tadında kullanın. Gecesini gündüzünü buraya ayırıp, her paylaşımın altına bilir bilmez yorum yapan dikkate değmez insanların referans alınacak bi tarafları olmadığını bilin.    Bunların büyük çoğunluğu gerçek dünyada reel başarısı olmayan, saygı görme, adamdan sayılma isteklerini sanaldan tatmin etmeye çalışan, her yıl yenileri eklenerek çoğalan, bir iki yıl sonrasında esamesi okunmayacak , acayip ve tuhaf insanlardır bunu unutmayın.          Bunların zamanınızı teslim almasına izin vermeyin. Düzenli uyuyun ve işinize odaklanın. Aksi olsa bu acayip ve tuhaf insanlar 7/24 sanal dünya yerine , gerçek işlerinin başında olurlardı.     Sektördeki insanları çantada keklik görüp, hiç bir eğitimi ve alt yapısı olmadan, liderlik yapmak isteyen maskeli kişiliklerden uzak durun. Halı Yıkama ticari bi iştir. Hayrına bi şey yaptığını iddia edenlerin mutlaka örtülü bir planları vardır, itibar etmeyin. Ticari realitelerin dışında, Örtülü vaadlerin sürdürülebilir olmadığını; zaman mefhumu mutlaka gösterecektir. Bu tür kişiliklere itibar ederek zamanınızı boşa harcamayın.           Ahde vefa, Ahilik Kültürü, Sevgi ve Saygı gibi değerleri referans alarak, sabır ile yolunuza devam edin.           Biz binlerce müşterilemizden biliyoruzki; Türkiye de bu işi severek, hakkı ile yapan yüzlerce çok başarılı işletme var ve bunların büyük çoğunluğu sosyal medyada gereksiz zaman geçirmiyorlar. Hepsi işinin gücünün peşinde başarılı insanlar.     Unutmayalım ki ; Günümüzde Sosyal Medya Er meydanı olmadığı gibi, dipsiz bir kuyu, mayınlı bir platform olarak , fitne ve fesadın odağı  durumunda. Kirli bilginin, cehalatin kol gezdiği , zaman hırsızı bir mecra. Buranın sizi demoralize etmesine vaktinizi çalmasına asla  izin vermeyin.        Kapanış Sezonunun Verimli Geçmesi Dileklerimizle...     Salih Toptamış Halı Yıkama Akademisi    
Ekleme Tarihi: 10 Eylül 2021 - Cuma

Halı Yıkama Akademisinden Halı Yıkama Camiasına Sosyal Medyayı Tadında Kullan Çağrısıdır.

Era 111 Halı Şampuanları tarafından kurulan,Halı Yıkama Akademisinden Halı Yıkama Camiasına Sosyal Medyayı Tadında Kullan Çağrısıdır...
          Değerli Halı Yıkama Firması İşletmecileri...
       Sosyal Medyada yayınlanan moral ve motivasyon bozucu, bu iş yapılmaz gibi söylemlere inanmayın. Bu işi yapamayanlar zaten bir çok iste başarısız olup bu sektörde de şansını deneyen gelip geçici kişilerdir. 
        Her şeyin en ucuzu arayanlardan olmayın, siz böyle yaparsanız müşterilerinizde her zaman en ucuz Halı Yıkamacıyı arar. Ucuza iyi ürün iyi hizmet henüz icat edilmemiştir.  İş insanı ruhuyla kaliteli ürünler alırsanız, zaten en ucuzunu almış olursunuz. Bu ruh siz farkında olmadan bile işlerinizin iyileşmesini sağlar.
     İşinize saygı duyun, sahip çıkın, bu dönemde ve piyasada yapılacak işlerin ve seçeneklerin çok fazla olmadığını unutmayın.
        Sosyal Medyada çok fazla vakit geçirmeyin.Bu bir hastalıktır.Tadında kullanın. Gecesini gündüzünü buraya ayırıp, her paylaşımın altına bilir bilmez yorum yapan dikkate değmez insanların referans alınacak bi tarafları olmadığını bilin.
   Bunların büyük çoğunluğu gerçek dünyada reel başarısı olmayan, saygı görme, adamdan sayılma isteklerini sanaldan tatmin etmeye çalışan, her yıl yenileri eklenerek çoğalan, bir iki yıl sonrasında esamesi okunmayacak , acayip ve tuhaf insanlardır bunu unutmayın. 
        Bunların zamanınızı teslim almasına izin vermeyin. Düzenli uyuyun ve işinize odaklanın. Aksi olsa bu acayip ve tuhaf insanlar 7/24 sanal dünya yerine , gerçek işlerinin başında olurlardı.
    Sektördeki insanları çantada keklik görüp, hiç bir eğitimi ve alt yapısı olmadan, liderlik yapmak isteyen maskeli kişiliklerden uzak durun. Halı Yıkama ticari bi iştir. Hayrına bi şey yaptığını iddia edenlerin mutlaka örtülü bir planları vardır, itibar etmeyin. Ticari realitelerin dışında, Örtülü vaadlerin sürdürülebilir olmadığını; zaman mefhumu mutlaka gösterecektir. Bu tür kişiliklere itibar ederek zamanınızı boşa harcamayın.
          Ahde vefa, Ahilik Kültürü, Sevgi ve Saygı gibi değerleri referans alarak, sabır ile yolunuza devam edin. 
         Biz binlerce müşterilemizden biliyoruzki; Türkiye de bu işi severek, hakkı ile yapan yüzlerce çok başarılı işletme var ve bunların büyük çoğunluğu sosyal medyada gereksiz zaman geçirmiyorlar. Hepsi işinin gücünün peşinde başarılı insanlar.

    Unutmayalım ki ; Günümüzde Sosyal Medya Er meydanı olmadığı gibi, dipsiz bir kuyu, mayınlı bir platform olarak , fitne ve fesadın odağı  durumunda. Kirli bilginin, cehalatin kol gezdiği , zaman hırsızı bir mecra. Buranın sizi demoralize etmesine vaktinizi çalmasına asla  izin vermeyin.
   
   Kapanış Sezonunun Verimli Geçmesi Dileklerimizle...
   

Salih Toptamış

Halı Yıkama Akademisi

   

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haliyikamapostasi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.